Tomorrowland 2013 sprzedaż biletów już od 9 lutego

Tomorrowland 2013 festiwalZamierzasz wybrać się na największy festiwal muzyki elektronicznej na świecie? Musisz się spieszyć, ponieważ zapewne tak jak w tamtym roku bilety na ten festiwal znikną w przeciągu dwóch tygodni.
My znamy już oficjalną datę i godzinę rozpoczęcia Sprzedaży biletów na festiwal Tomorrowland 2013.

Od kiedy rozpoczyna się sprzedaż biletów i wejściówek na Tomorrowland 2013?

Otóż oficjalne otwarcie Sprzedaży biletów będzie miało miejsce 9 lutego 2013 roku o godzinie 17 czasu środkowo-europejskiego. Od tego dnia będziesz miał okazje zakupić bilety typu Global Journey Packages. Dnia 16 lutego o godzinie 17 czasu środkowo-europejskiego, rozpocznie się też oficjalna sprzedaż biletów Worldwide official.
Bilety na festiwal Tomorrowland 2013 zakupisz z każdego zakątka świata, minimalny wiek uprawniający do zakupienia biletów to 18 lat.

Gdzie odbędzie się festiwal Tomorrowland 2013?

Tegoroczny festiwal Tomorrowland 2013 będzie miał miejsce w Belgii w strefie rekreacyjnej, De Schorre w Boom.
Jeżeli nie chcesz przegapić terminu Sprzedaży biletów, to najlepiej zakupić je od razu po oficjalnym otwarciu Sprzedaży, ponieważ ten festiwal ma tendencje do szybkiej wyprzedaży wejściówek i pakietów z biletami.

Kiedy odbędzie się Tomorrowland 2013?

Data rozpoczęcia się imprezy to 26 lipiec 2013 roku, a data zakończenia to 28 lipiec 2013 roku. Przez trzy dni 26, 27 i 28 lipca, wszyscy ci co kupią wejściówki mogą nastawiać się na udaną zabawę i niezapomniane przeżycia z muzyką elektroniczną w tle.

Artykuł ten został znaleziony w Google poprzez następujące frazy:

  • tomorrowland gdzie sie odbywa
  • gdzie odbywa się tomorrowland
  • yhs-002
  • kiedy odbywa sie tomorrowland
  • gdzie sie odbywa tomorrowland 2013

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz