Tomorrowland 2012 sprzedaż biletów na festiwal ruszyła

logotym tomorrowlandOd 7 kwietnia 2012 roku ruszyła sprzedaż biletów na najlepszy festiwal muzyki klubowej na świecie Tomorrowland.
Festiwal ten cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klubowiczów, a dopiero jakiś czas temu ogłoszono częściowy Line up imprezy. Cały Line up będzie zapewne ogłoszony tuż przed imprezą, ale już dziś organizator Eventu ogłosił że na festiwalu wystąpi ponad 400′tu światowej klasy artystów, DJ’i oraz producentów muzycznych.
Można sobie tylko wyobrazić o skali wielkości tego festiwalu muzycznego, na pewno większość klubowiczów marzy o tym by znaleźć się na tej mega imprezie.
Wszyscy ci którzy mają plany wybrać się do belgijskiego miasteczka Boom i przeżyć największy i najlepszy festiwal na świecie, mają okazję to zrobić. Wystarczy zakupić bilety na festiwal, jedna osoba może kupić maksymalnie 4 bilety.

FULL MADNESS PASS lub COMFORT, czyli karnet na trzy dni kosztuje 172,5 Euro, zaś za pojedyncze dni po 72,5 Euro.
Możemy także zdecydować się na pakiet EXCLUSIVE który to kosztuje 242,5 Euro, w pakiecie tym oprócz trzy dniowych imprez mamy w tą cenę wliczony parking, schowki na terenie miasteczka festiwalowego czy tzw. „Comfort Zone” dzięki której nie będziemy musieli stać w kolejkach po piwo i rożnego rodzaju przekąski, to samo tyczy się do biletów na poszczególne dni w cenie 110 Euro.

Jak zakupić bilety na Festiwal Tomorrowland?

Bilety możesz zakupić za pośrednictwem oficjalnej strony festiwalu Tomorrowland.be. Nie musisz już się rejestrować na tej stronie w celu zakupu biletów, ponieważ został zmieniony system i teraz każdy ma możliwość zakupu biletów bez rejestracji na stronie.
Przelew będziesz mógł zrobić za pomocą:
Bancontact/Mr.Cash
iDEAL
Mastercard
VISA
VISA Electron
VISA Delta
Maestro
Sofortuberweisung
Carte! Bleue
Solo
PayPal

Jak kupić bilety na Tomorrowland 2012 – instrukcja krok po kroku!

Pierwsze co musisz zrobić to wejść na oficjalną stronę festiwalu, następnie wypełnij swoje dane osobowe. W kolejnym etapie przejdź do wyboru typu biletu jaki chcesz zakupić, kolejno jeżeli wybierasz się z kimś na festiwal podaj dane reszty osób które z tobą pojadą. Dalej przejdź do wyboru typu płatności, a następnie zapłać za bilety.

To co jest ważne to, to że musisz zapłacić do 4 godzin za bilety w przeciwnym razie bilety wrócą do ponownej sprzedaży.
Bilety możesz odebrać za pomocą strony potwierdzającej zakup, lub po przez Pocztę (należy podać adres), bilety można pobrać także w pliku PDF, do otworzenia tego pliku potrzebny jest program Adobe Reader.

Artykuł ten został znaleziony w Google poprzez następujące frazy:

  • tomorrowland cena biletu
  • ile kosztują bilety na tomorrowland
  • tomorrowland 2012 cena biletu
  • tomorrowland ceny biletow 2012
  • bilety na tomorrowland

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz