Summer Beat Revolution sobota 21 kwietnia 2012

Portal PhotoParty.pl oraz agencja muzyczna Exclusive Sound Agency, pragną państwa zaprosić na kolejną imprezę organizowaną w Oleśnicy. Imprezie tej przewodniczyć będzie formacja South Sounders, nie zabraknie także innych znanych producentów muzycznych i DJ’i. Impreza odbędzie się w klubie Avangarda 21 kwietnia. Więcej informacji dotyczącej imprezy znajdziecie poniżej.

Co będzie czekać nas pod czas imprezy Summer Beat Revolution w sobotnią noc?

Po chwilowej nieobecności,spowodowanej przyczynami niezależnymi od nas, wracamy z nowymi siłami aby zaprezentować imprezę organizowaną przez Exclusive Sound Agency. 21.04.2012 jedni z naszych podopiecznych, South Sounders zaprezentują swoje brzmienia w samym centrum Oleśnicy w klubie Avanagrda. Avangarda jak powszechnie wiadomo to zespół tendencji i trendów w sztuce XX wieku odrzucający dotychczasowe style, kreujący własny świat, nie naśladujący rzeczywistości, szukający odrębnego języka wyrazu.
Klub o takiej nazwie jest skazany na poszukiwanie nowego brzmienia, nieszablonowych rozwiązań i promocję artystów z niebanalnym spojrzeniem na muzykę.
Już 21 kwietnia poczujecie zew wiosennej rewolucji. Rewolucji pełnej ciekawych bitów i soczystych sampli. Gwarantujemy, że zrewolucjonizujemy Wasze postrzeganie tego miejsca, ale też postrzeganie muzyki jako obrazu ludzkich emocji. Jeśli lubisz progressive house to z pewnością impreza Revolution Beats jest dla Ciebie.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz