Protector Club – Ostrów Wielkopolski

Klub Protector w Ostrowie Wielkopolskim to jeden z lepszych lokali w okolicy, znajduje się on na ulicy Staroprzygodzkiej 132.
Klub ten posiada 3 sale taneczne z czego wszystkie sale są inaczej wystrojone każda pasuje do swojego klimatu i gatunku muzycznego.
Dyskoteka ta ma  wielką ilość barów, w budynku tym  znajduję się ich aż 6, każdy kto po szaleństwach na parkiecie ma ochotę na trochę spokoju i ciszy a do tego chce ugasić pragnienie, na pewno znajdzie tam tego czego szuka.

Sale w klubie są podzielone na Salę Techno/Trance i tam właśnie bawi się większość klubowiczów, a za muzykę w niej odpowiada DJ Krecik. Kolejna sala to Sala Dance, pomieszczenie te ma swój unikalny rzymski wystrój doskonale pasujący do tej kategorii, a za muzykę tam jest odpowiedzialny DJ Napi, ostatnią salą jest sala R’n’B na której gra systematycznie DJ Kess.
Każdy kto mieszka w pobliżu lub w okolicy powinien wybrać się na imprezę do klubu, ze względu na dobrą atmosferę i jeszcze lepszą zabawę pod wpływem ciekawych beatów tam granych.

 

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz