O Life Party

O czym jest PhotoParty.pl

Jak widać po tym, co jest publikowane do tej pory na PhotoParty.pl, nie jest to miejsce gdzie będziemy opisywać swoje nastroje a także przeżycia z wakacji.

Czym jest więc PhotoParty.pl?
PhotoParty.pl to serwis muzyczny, skupiający szczególną uwagę na produkcje muzyki , oraz porady dla DJ’a.
W serwisie znajdziecie także obszerne informacje na temat najbardziej oczekiwanych imprez i eventów roku, do tego na stronie znajdują się kategorie „Produkcja Muzyki” i „Strefa DJ’a” w których to znajdują się szczegółowe tutoriale i porady dla młodych jak i zaawansowanych producentów muzycznych oraz DJ’i.
Na stronie znajdziesz też masę materiałów do produkcji muzyki takich jak projekty flp, sample, wtyczki VST i VSTi, programy do produkcji muzyki, pliki midi, remix packi a także masę fajnych plików mp3 i to wszystko za darmo.
Ponad to w kategorii „Biografie” będziecie mogli poczytać życiorysy najbardziej znanych artystów ze świata muzyki klubowej i nie tylko.
To co najbardziej nas cieszy to fakt, że serwis przyciąga coraz większą rzeszę ludzi interesujących się muzyką.
Zależy nam także na tym by to nasi czytelnicy tworzyli serwis przesyłając nam coraz więcej swoich spostrzeżeń dotyczących Produkcji jak i newsów muzycznych do publikacji na naszej stronie.
Tego typu informacje są najbardziej cenne ponieważ pochodzą z pierwszej ręki oraz są bardzo „świeże”.
Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy do tej pory wysłali nam ciekawe newsy i prosimy o więcej.

Dla kogo jest PhotoParty.pl?

Dla kogo chcemy tworzyć serwis PhotoParty.pl? – Odpowiedź jest bardzo prosta – dla wszystkich, którzy będą chcieli go jak najczęściej odwiedzać. Zależy nam na tym by użytkownicy znaleźli na nim ciekawe źródło informacji.
Strona ta jest także przeznaczona dla Producentów i DJ’i, chcących uzyskać porady by dalej rozwijać swoje umiejętności a także dla ludzi poszukujących rozrywki i informacji o danych imprezach czy też artystach  muzycznych.

Jakie mamy plany związane z PhotoParty.pl?

Rozwój PhotoParty.pl podzieliliśmy na fazy. Przede wszystkim w najbliższym czasie chcemy skupić  się na 4 najważniejszych rzeczach:

-   Poprawieniem a właściwie zmianą wyglądu strony.
-   Pozyskaniem stałego współpracownika.
-   Poprawieniem jakości i ilości publikowanych informacji.
-   Znalezieniem partnerów do współpracy.

O komentarzach

Komentarze na naszej stronie są moderowane, głównie dla tego by wyłapać spam który przepuści system antyspamowy.

Oczywiście jest to też pewne zabezpieczenie przed trolami internetowymi itp. Wszelkiego rodzaju nie merytoryczne uwagi co do tekstów (głównie znalezione błędy gramatyczne i interpunkcyjne) proszę zgłaszać mailem jeśli ktoś ma taką potrzebę.

Masz nowy pomysł, informacje, przemyślenia – pisz

Jeśli masz nowy pomysł na rozwój strony lub także ciekawe informacje bądź materiały i chciał byś je opublikować, napisz do nas E-mail: amichal45@wp.pl.

Życzymy mile spędzonego czasu na naszej stronie, pozdrawiamy Administracja PhotoParty.pl