Must Be The Music – Tylko Muzyka (pierwsze wrażenia)

must be the music

Wczoraj ruszył nowy program Polsatu pt. „Must Be The Music – Tylko Muzyka”.
Byliśmy bardzo ciekawi jak wypadnie Jury oceniając uczestników programu.
Nasze pierwsze spostrzeżenia padły na bardzo ostrą krytykę Kory która nie patyczkowała się z uczestnikami.  Na pierwszy ogień nawinął się kobiecy zespół Dig The Hole, gdzie to wokalistka tego zespołu łudząco przypominała Dodę, stylem śpiewania jak i poruszania się po scenie, co nie spodobało się całemu jury a w szczególności  Korze.

- „Ty jesteś very happy a masz wszystko, żeby taką nie być. Gdybym ja cię wzięła w obroty to byś była super laską. Inaczej zawsze będziesz takim koczkodanem. Nie możesz wychodzić na scenę w prywatnych ciuchach. To jest obraza dla widza”! – stwierdziła Jackowska.

Po samym obejrzeniu programu stwierdziliśmy, iż do programu zgłaszają się ludzie naprawdę utalentowani, a także tacy co po prostu nie mają talentu i sami nie potrafią przyjąć krytyki, tak jak to było w przypadku zespołu Dig The Hole.

Bardzo pozytywne wrażenie sprawił artysta zespołu Afromental. Łozo bardzo zaangażował się w programie oraz widać było że sędziowanie sprawiało mu przyjemność.

Cały program oceniamy bardzo pozytywnie oglądając go dobrze się bawiliśmy a także można było się pośmiać, dużym plusem widowiska jest to że daje ono szanse nowym utalentowanym osobom osiągnąć sukces w muzyce i być może zapewni środki na dalsze szlifowanie swojego talentu.

Artykuł ten został znaleziony w Google poprzez następujące frazy:

  • bas bide music
  • mas bi de music tylko muzyka

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz