Kluby Płytowe

DJ Promotion – Profesjonalny klub płytowy  i organizacja działająca  od  wielu lat na  rynku , oprócz dystrybucją płyt DJ Promotion organizuje kursy i szkolenia DJ.

Jest polecany głównie  osobom które grają komercje. Klub płytowy skierowany jest do profesjonalnych DJ grających w klubach  i lokalach.

Pakiety płytowe:

SERWIS CD POOL
Płyty CD Pool są także obecnie tłoczone i hologramowane. Podzielony jest na trzy opcje do wyboru:
Klubowy (A2) House – mixes
z muzyką vocal, funky, tech, deep, electro-house … i okolice/TECH MIXES /brzmienia elektroniczne czyli electro, techno, trance, minimal … i okolice
Pop, Black, Polska (A3) z muzyką
rap, hip-hop, R&B, soul okolice/POP /Alternative /pop, dance, rock, alternatywa…  pozostałe style, także polski repertuar
Ja osobiście  polecam opcje full, za 139 zł dostajemy  oba pakiety miesięcznie  dostajemy ok.  7-10 płyt.  Na płytach znajdziemy dużo  muzyki komercyjnej.

Bardzo ciekawą opcją jest usługa:

SERWIS DIGITAL
Jest to dystrybucja legalnych plików cyfrowych dla DJ. Teraz już nie trzeba ściągać plików z internetu „na lewo” i się stresować czy trafi na mnie kontrola czy nie?
Wybiera się utwór wg własnego uznania i gustu; na każdy ściągnięty utwór otrzymuje się specjalny certyfikat, który należy wydrukować i trzymać przy sobie (w czasie grania) by móc przedstawić w czasie kontroli. Nagrania można odtwarzać z wypalonej płyty cd lub z komputera.
Serwis skupia się na muzyce klubowej i remiksach; muzyka pop, dance, black czy polskiego rocka znajduje się tu w ograniczonym zakresie.

Opinia  użytkowników:

Klub jest ogólnie polecany ,zdarzają się czasami gorsze wydania. Podsumowując warto się zapisać do tego klubu jeżeli gramy muzykę komercyjną, Black i chcemy mieć oryginalne nagrania.

DMC – DEEJAY mix club to Klub Płytowy działający w ramach Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „CASTON” Sp.z o.o., którego siedziba mieści się w Raszynie.

DEEJAY mix club zrzesza polskich zawodowych prezenterów dyskotekowych i radiowych oraz DJ’ów. Jednym z głównych celów jest działalność promocyjna w dziedzinie szeroko pojętej muzyki rozrywkowej.

DEEJAY mix club współpracuje z około 1500 dyskotekami, night clubami i klubami studenckimi zaopatrując je w promocyjne płyty kompaktowe (o nakładzie limitowanym) z serii: „CD CLUB PROMO ONLY”  z najnowszą muzyką światową oraz muzyką polską. Kompilacje powstają przy współpracy z firmami fonograficznymi, m.in.: Magic Records, Universal Music Polska, EMI Music, Sony Music Polska, Warner Music Polsnad, My Music, Sonic Records, Kayax Productions, QL Music, PinkCrow Records, Rock House, MJM Music, Lemon Records, SP Records, 001 Records, Box Music, Luna Music  i inni.

Pakiety płytowe:

DMC oferuje jeden pakiet płytowy. Koszt płyt jest stały i wynosi miesięcznie 154,05zł ł i dostajemy 6-8 płyt + gratisy z rożna muzyka (trance, house, pop, dance, disco polo, sunrise)

Opinia Użytkowników:

Większość osób poleca klub, niektórzy twierdza ze ostatnio pogorszył się poziom muzyczny  oferowanych płyt , ale  dużo jest pozytywnych opinii. Polecany jest osobom grającym komercje  i muzykę klubową.

Dj Zone – klub płytowy  oferujący  w tym momencie  głównie muzykę  Dance, Polski Power Dance  i Disco Polo .  Wcześniej również można było dostać płyty  z muzyką komercyjną.  Często przychodzą płyty  z muzyką elektroniczną, ale  niestety  najczęściej nie  znajdziemy tam nic ciekawego .

Pakiety Płytowe:

Dj Zone  oferuje jeden pakiet płytowy

Koszt płyt jest stały i wynosi miesięcznie 104,5 zł i dostajemy 4-6 płyt + 2-3 single z różną muzyka (pop, dance, disco polo, disco, vocal trance) ( głównie disco )

Opinia  użytkowników:

Klub płytowy Dj Zone polecany jest  głównie  osobom grającym muzykę Disco Polo  Power Dance  itp.  Jest to najtańsza  opcja , ale jeżeli chodzi o polską muzykę Disco  naprawdę jest  z czego pograć.

Artykuł ten został znaleziony w Google poprzez następujące frazy:

  • club plytowy dj
  • serwis cyfrowy deejay mix club

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz