FL Studio Mobile na Androida opinia

FL Studio MobileNiedawno został wydany program do produkcji muzyki FL Studio Mobile na urządzenia z systemem Android.
My dziś odpowiemy na pytanie czy warto zakupić aplikację i czy jest ona przydatna z punktu widzenia producenta muzycznego, który chciałby produkować swoje utwory na tablecie lub smartfonie.

FL Studio Mobile ocena aplikacji!

Jak wiadomo, wersji mobilnego FL Studio jest dwie, na Androida i na urządzenia Apple takie jak iPad i iPhone.
Czy naprawdę mobilne FL Studio coś zmienia z punktu widzenia producenta muzycznego? Szczerze mówiąc niewiele, sama aplikacja jest dość okrojona i toporna w użyciu, my testowaliśmy aplikację na systemie Android. Do pełnej i bezproblemowej pracy z aplikacją FL Studio Mobile na Androida jest potrzebny tablet lub smartfon ze znacznie zaawansowanymi specyfikacjami technicznymi. Czyli do komfortowego korzystania z aplikacji jest potrzebny tablet lub smartfon z dwurdzeniowym procesorem i sporą ilością pamięci RAM.
Sama aplikacja posiada niewiele opcji w porównaniu do wersji PC FL Studio, niema w tym nic dziwnego, ponieważ FL Studio na Androida i urządzenia Apple to wersja mobilna i z założenia ma ona spełniać swoją rolę jako dodatek, więc można zapomnieć o tworzeniu profesjonalnych i bardzo zaawansowanych produkcji muzycznych. Często sklejenie jakiegokolwiek dobrze brzmiącego kawałka graniczy z cudem, a przy okazji dość mocno nadużywa cierpliwości i nerwów osoby korzystającej z tej aplikacji. Jest to spowodowane tym, że w aplikacji ciężko układa się klocki i używa innych opcji programu używając jedynie palców, które dotykają ekranu dotykowego.

Czy warto więc zakupić FL Studio Mobile na Androida?

Cena aplikacji mobilnej FL Studio Mobile w Google Play kosztuje 59,95 zł, jest to cena w naszym mniemaniu dużo za duża. Aplikacja jest droga, posiada niewiele funkcji, chodź i tak jest to pierwszy Daw stworzony do produkcji muzyki na urządzenia mobilne takie jak smartfony i tablety. W tej cenie jaka jest obecna w sklepie Google Play, po prostu nie opłaca się kupować tej aplikacji, zakup opłacałby się dopiero wtedy, gdy aplikacja kosztowałaby połowę tej sumy, czyli w granicach 30 złotych.
Obecna aplikacja FL Studio Mobile na Androida, nadaje się tylko do tworzenia dzwonków polifonicznych i MP3 o niskiej jakości. Jednak należy pamiętać, że aplikacja dopiero się rozwija i są to początki mobilnej przygody firmy Image Line, aplikacja cały czas jest rozwijana i udoskonalana, co świadczy o częstych aktualizacjach softu.
Jedno jest pewne, z każdą nową aktualizacją aplikacji, będziemy potrzebować coraz mocniejszego sprzętu mobilnego z mocnym procesorem i pamięcią RAM.

Artykuł ten został znaleziony w Google poprzez następujące frazy:

  • fl studio na androida
  • czy jest apka nadużywanie pamieci w tablecie
  • FL Studio wersja android czy ios
  • jak pobac fl studio mobile na Android
  • poradnik fl studio mobile

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz