FL Studio co to takiego?

fruity loops

Co to jest FL Studio?
Większość początkujących producentów zadaje sobie takie pytanie.
A więc FL Studio to zaawansowany program do tworzenia muzyki elektronicznej z którego korzysta ponoć sam Mike Oldfield oraz BassHunter.

Program ten pozwala na stworzenie od podstaw wielokanałowego nagrania muzycznego w formie cyfrowej.
FL Studio znane też jako Fruity Loops, został stworzony i doskonale nadaje się dla ludzi pasjonujących się tworzeniem i obróbką muzyki w komputerze.

Dzięki wielu szablonom przykładowym dźwiękom a także wielu syntezatorom naśladujących instrumenty, środowisko te pozwala na stworzenie profesjonalnych utworów muzycznych.

Tworzenie muzyki w tym programie jest łatwe i intuicyjne, chodź by opanować do perfekcji program i poznać go od podszewki trzeba spędzić przy nim sporo czasu i wiem to sam ze swojego doświadczenia.

FL Studio obsługuje też popularne „efekty” muzyczne takie jak fuzz, kaczka, distortion, dzięki czemu można poczuć się za swoją klawiaturą jak w świetnie wyposażonym studiu muzycznym.
Stworzone przez siebie projekty można zapisać jako pliki muzyczne MIDI, MP3, OGG lub WAV a także pracować zdalnie nad projektem z innymi użytkownikami programu dzięki dodatkowi Collab.
Jednym słowem mówiąc FL Studio to doskonałe narzędzie dla początkujących jak i profesjonalnych producentów muzyki, jego możliwości są bardzo rozbudowane a praca w nim jest bardzo przyjemna.

Artykuł ten został znaleziony w Google poprzez następujące frazy:

  • co to fl

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz