Energy 2000 Katowice już w listopadzie!!!

Już w listopadzie tego roku zostanie otwarte największe i najnowocześniejsze centrum rozrywki w Polsce. Energy 2000 nie będzie już klubem czy tylko dyskoteką.

Z najświeższych informacji jakie udało nam się uzyskać, klub będzie pracował 24 godziny na dobę i będzie służył wszystkim nie tylko młodym imprezowiczom pragnącym się bawić. Centrum będzie podzielone na kilka poziomów, wiec zaczynamy od dołu. Na najniższej kondygnacji budynku czyli w piwnicy ma powstać ekspozycja multimedialna z wykorzystaniem elementów kina 5D. Nie wiemy jaki będzie temat wystawy, ale prezes zapewnia, że powinna zainteresować głównie uczniów. Na kolejnych piętrach mają się mieścić bary, sale taneczne, oprócz tego nowe Energy 2000 ma promować sztukę nowoczesną. Będą się tam odbywały koncerty, nowoczesne przedstawienia teatralne w stylu Cirque du Soleil, różne wystawy sztuki nowoczesnej, oraz występy niszowych artystów.

W Capitolu czyli budynku w którym będzie mieściło się nowe Energy powstanie pięć sal różniących się klimatem i stylem puszczanej muzyki, kilkanaście barów. Dyskoteki mają odbywać się dwa razy w tygodniu oraz  w niedziele Dni Otwarte Capitolu z dyskotekami i koncertami dla najmłodszych, występami artystycznymi, teatrem, kabaretem, wystawami.

Budynek ma być wielofunkcyjny, mieścić nawet szkołę prezenterów radiowych i klubowych.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz