Ekwador Manieczki

Ekwador

Ekwador - Logo

Klub Ekwador znajduje się on w miejscowości Manieczki w województwie wielkopolskim, od lat stanowi integralną część sceny trance w Polsce.
Pomimo iż w dzisiejszych czasach jest spora konkurencja klub ten w dalszym ciągu wiedzie prym pod względem jakości imprez jak i wyjątkowej i niesamowitej atmosferze panującej wśród klubowiczów.
Tradycją w tym klubie stały się sylwestrowe imprezy, a z roku na rok do klubu przybywa coraz to więcej imprezowiczów, poszukujących dobrej zabawy.
Dziesiątki tysięcy zadowolonych klubowiczów utwierdziło w przekonaniu właścicieli klubu że należy kontynuować legendę Ekwadoru.

Organizowane tam imprezy są cykliczne i raz na kilka tygodni, klub ten posiada 2 odrębne sale muzyczne, sale bilardową, restaurację, 6 wyśmienicie zaopatrzonych barów i zadaszony ogródek letni.
Do tego Klub dysponuje monitorowanym i ogrodzonym parkingiem na auta więc o bezpieczeństwo bać się nie powinniśmy.

Klub Ekwador w Manieczkach ma również miejsce w historii polskiego clubbingu pod względem wypromowanych DJ’i, to właśnie tam zaczynał swoją karierę DJ Kris.
Pionierska ekipa Ekwadoru, przełamała bariery i przetarła szlaki do największych eventów muzycznych takich jak Sunrise With Ekwador w kołobrzeskim amfiteatrze, czy Amsterdam Dance Mission.
W klubie wystąpiło do tej pory sporo światowych gwiazd muzyki klubowej m.in. Menno de Jong, Rank 1, Blank & Jones, Galen Behr, Johan Gielen, czy też 4 Strings, Ron vd Beuken, Re:Locate, Tatana lub Signum oraz wielu innych.

Artykuł ten został znaleziony w Google poprzez następujące frazy:

  • wlasciciel ekwadoru manieczki

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz