Dramatyczny apel do posiadaczy pirackich kopii FL Studio!!!

Jak wiadomo w sieci można natknąć się na wszelkiego rodzaju pirackich wersji oprogramowania do produkcji muzyki jakim jest FL Studio.

Zatem zaś firma ImageLine która wyprodukowała i wypuściła na rynek owy program wystosowała na swojej stronie internetowej dość dramatycznie brzmiący  apel do wszystkich tych którzy posiadają na własnych komputerach pirackie wersje FL Studio.

Tym samym firma ImageLine zagroziła że jeżeli sytuacja nie zmieni się to kolejne wersje tego programu nie pojawią się.

Poniżej zamieszczamy spolszczoną wersję tego apelu i mamy jednocześnie prośbę do wszystkich tych którzy produkują bądź interesują się produkcją muzyki o jedno głośne skomentowanie obecnego apelu firmy ImageLine.

FL Studio – 9 powodów, aby przestać być piratem

Dzięki szerokopasmowemu internetowi uzyskanie pirackich kopii FL Studio stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wiemy jak to jest – jest taniej (a w zasadzie za darmo), poza tym „chcesz wypróbować przed zakupem” itp. Ale czy kiedykolwiek myślałeś o powodach, dla których nie należy używać pirackich kopii?
Dożywotnie bezpłatne aktualizacje

Kup raz i uzyskaj wszystkie przyszłe wersje FL Studio
Są firmy, które za setki dolarów sprzedają aktualizacje i uaktualnienia, nawet jeśli zapłaciliście dużo pieniędzy za pierwszą wersję oprogramowania. Nasza polityka jest inna. FL Studio można kupić za rozsądną cenę, a następnie pobierać kolejne wersje dzięki Lifetime Free Updates. Oznacza to, że kiedy nowa wersja FL Studio stanie się dostępna, będzie można ją dostać nieodpłatnie. Wystarczy tylko pobrać ją ze strony. Uważamy, że jest to uczciwe.

Chroń swój komputer

Skrakowany FL Studio kryje w sobie zagrożenie
Piractwo i zagrożenia bezpieczeństwa pojawiają się w parze, ponieważ zazwyczaj są dziełem tych samych ludzi. Instalując krakowaną kopię FL Studio jesteś narażony na zakażenie wirusem, koniem trojańskich, malware, spyware i innymi nieprzyjemnymi niespodziankami ukrytymi w plikach keygen lub samym oprogramowaniu. Zazwyczaj problemy spowodowane przez szkodliwy kod będą cię kosztować znacznie więcej niż cena, jaką musiałbyś zapłacić za licencję FL Studio.

Natychmiastowy dostęp do pomocy

Właściciele licencjonowanych wersji FL Studio są uprawnieni do skorzystania z naszej pomocy technicznej online za każdym razem, kiedy jej potrzebują. Pomoc ta jest udzielana bezpośrednio przez naszych programistów i pracowników, dokładnie i szybko. Jako zarejestrowany użytkownik, a nasz klient, masz również możliwość przedyskutowania kwestii funkcjonalności, wymiany presetów i songów, dzielenia się swoimi pomysłami i rekomendacjami oraz uczestniczenia w życiu społeczności FL Studio.

Używanie pirackich kopii oznacza złamanie prawa

Piractwo to nie tylko hobby i sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Instalując nielegalną kopię FL Studio łamiesz prawo i naruszasz nasze prawa autorskie. Chociaż w tym momencie nikt cię nie zna, ale wyobraź sobie, co się stanie jeśli uda ci się opublikować przebój, albo zaczniesz pracować zawodowo. Czy nie lepiej zainwestować pieniądze, zamiast podejmować ryzyko związane z sankcjami cywilnymi i karnymi?

Nigdy nie wiesz co pobierasz

Jest mnóstwo skrakowanego oprogramowania, które nie działa poprawnie. Wersje Pirate często się zawieszają, zawierają błędy i nieścisłości, a ty z reguły tylko marnujesz swój czas na wyszukiwanie i pobieranie czegoś, co nawet nie znajduje się blisko oryginalnego FL Studio. Ten sam problem powtarza się za każdym razem, gdy chcesz pobrać najnowszą wersję.

Chcesz być prawdziwym producentem? Działaj jak prawdziwy producent

Jeśli naprawdę chcesz tworzyć wspaniałą muzykę w oparciu o FL Studio i masz zamiar stać się kimś więcej niż tylko amatorem, wówczas nie ma rady – musisz w to zainwestować jakieś pieniądze. Pierwszym krokiem jest zakup produktu legalnego, ponieważ jest to inwestycja w przyszłość. Nie zapominaj, że nie jesteś właścicielem praw autorskich do swoich projektów muzycznych, jeśli nie masz legalnej kopii FL Studio! Nie ryzykuj kłopotów w sytuacji, gdy nagrasz super-hit.

Korzyści wynikające z bycia naszym klientem

Jako klient Image Line zawsze będziesz pierwszy wiedzieć o nowościach, aktualizacjach i promocjach. Zawsze możesz skontaktować się z nami jeśli masz jakiś problem. Nie masz takiej możliwości jeśli masz do czynienia z anonimowymi, bezimiennymi piratami z internetu.

Kup FL Studio i wspieraj jego rozwój

Wierzcie lub nie, ale nie będzie wersji FL Studio 10, 11, 12, itp., jeśli nadal będziemy mieli do czynienia z piractwem. Opracowanie dokumentacji jest kosztowne i czasochłonne, podobnie jak produkcja laptopów i iPodów. Proces ten wymaga poważnych inwestycji i FL Studio nie jest wyjątkiem. Szacujemy, że jeśli choć jedna osoba na 10 używających pirackich kopii FL Studio kupi oryginał, to my będziemy mogli każdego roku podwoić liczbę funkcji dostępnych w programie!

Zakup FL Studio świadczy o tobie

To wszystko kwestia moralności, typu osobowości i wpojonych zasad moralnych. Ty decydujesz co zrobić. Zdajemy sobie sprawę, że jeśli ktoś jest zdeterminowany, aby korzystać ze skrakowanego FL Studio, to bez względu na liczbę powodów, które tu przedstawiliśmy, dalej będzie robił swoje. Jeśli jednak uznasz, że stać cię na dobry uczynek, to wejdź na stronę naszego sklepu i przyłącz się do naszej rodziny.

Artykuł ten został znaleziony w Google poprzez następujące frazy:

 • skąd pobrać fl studio mobile

2 Odpowiedzi do “Dramatyczny apel do posiadaczy pirackich kopii FL Studio!!!”

 1. Jarek

  sie 06. 2011

  Dokładnie. Jeśli nie korzystasz z oryginalnej wersji FL’a to g**** z ciebie nie producent. Popieram IL i zachęcam każdego do kupna legalnego oprogramowania.

  Reply to this comment
  • admin

   sie 06. 2011

   Teraz wyszło FL 10 niedługo nasza opinia na temat najnowszej wersji oczywiście opiszemy ja na naszym portalu ;)

   Reply to this comment

Zostaw komentarz